1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

Profilaktyka poprzez sport

Stowarzyszenie „Nasza Wieś Naszym Domem” z Kamiennika, w ramach zadań publicznych realizowanych przez Gminę Drawsko w 2018r., w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym, realizuje zadanie pt. „Profilaktyka poprzez sport”. Inicjatywa polega na przeprowadzeniu cyklu rodzinnych imprez sportowo-rekreacyjnych poprzedzonych warsztatami na temat profilaktyki narkotykowej oraz zakończonych wspólnym integracyjnym wyjazdem do rodzinnego parku rozrywki.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

Copyright © 2018 stowarzyszenie-kamiennik.cba.pl. All Rights Reserved. Design and template by Joomedia Responsive Joomla Templates.